Lité cementové podlahy (Cemflow)

Cemflow-lite-podlahy

Naše firma Vám nabízí možnost komplexního odborné poradenství litých cementových podlah, dále samotnou realizaci a zaměření, které je u nás samozřejmostí a zdarma. Neváhejte nás kontaktovat. Dalším benefitem, který od nás získáte, je rozpočtový program, který Vám umožní si z pohodlí domova vytvořit svůj vlastní rozpočet na dům či reskonsrukci. Dokáže Vám vypočítat jak cenu materiálu, tak i náklady za práci, což setří Váš čas i peněženku, protože je zdarma a jednoduchý na ovládaní.

Slider-epicentrumhome-nabidky

 

Litá cementová podlaha - Cemflow

Cemflow cementová podlaha je litý samonivelační potěr na bázi cementového pojiva a je u nás stále více využíván pro své klady. Zpravidla se používá tam, kde není možné použít anhydritovou podlahu a to z důvodu vlhkosti. Cemflow podlahy totiž najdou své uplatnění například v místech jako jsou prádelny, sklepy, sauny, umývárny a to proto, že případná vlhkost není překážkou. Cementové lité podlahy nelze použít hlavně v exteriérech. Interiérové omezení je pouze takové, že podlahy nesmí promrzat.

Využití a podklad:

Cemflow - cementové podlahy se používají  jako podklad pro finální podlahu ve všech typech obytných prostor jako například obývací pokoje, ložnice, chodby, kuchyně, koupelny, kanceláře, nemocnice, vstupný haly atd… Hodí se jak do novostaveb, tak i rekonstrukcí. Po vyschnutí litého cementového potěru můžete použít téměř všechny druhy nášlapných vrstev jako jsou epoxidové a polyuretanové podlahy, vinyl, lamino, parkety, dlažba, koberce, atd… Cemflow se vylívá zpravidla v cca 4-6 cm na separační folíí, která se položí na vrstvu tepelné izolace (podlahový polystyrén).

Výhody Cemflow: 

1. Samonivelační

Předností Cemflow cementových podlah je samonivelační lití potěru. Není zde nutné žádné vyztužování pomocí kary sítí apod.. Díky tomu ho můžeme bez problému použít i k zalití podlahových trubek podlahového vytápění.

2. Použití ve vlhkých prostorách

Velikou výhodou Cemflow je ta, že se může použít v prostorách se zvýšenou vlhkostí, takže pokud jste tápali, zda můžete cemflow použít např. do garáže či prádelny, nemusíte mít obavy z chybného rozhodnutí. Cemflow byl speciálně vyvinut k těmto účelům.

3. Vynikající rovinnatost

Cemflow zaručuje rovinatost ± 2 mm / 2m, tím pádem odpadá jakékoli další vyrovnávání povrchu. Což Vám ušetří náklady za případné další vyrovnávací stěrky.

4. Úspora času a nákladů

Stejně tak jako u anhydritu oceníte časovou i finanční úsporu a to z důvodu, že lití je velmi rychlé a finančně méně nákladné a to z důvodu ceny a úspory na stěrkování, kary sítích, samotné práci. Dále není nutné na stavbě přisun vody a proudu. Směs se na stavbu dopraví pomocí autodomíchavače. Za den je možné vylít až 1000 m2. 

5. Vysoká tepelná vodivost

Podobně jako anhydritová podlaha i Cemflow cementová podlaha vyniká vysokou tepelnou vodivostí, tudíž se velmi hodí pro podlahové vytápění. Další kladnou vlastností Cemflow podlah je rychlé předávání a vedení tepla do prostoru. Hodnota tepelné vodivosti je ʎ= 1,2 W/m.K, což je dost podobné anhydritu.

Jedinou nevýhodou, jak již bylo zmíněno je ta, že cemflow cementová podlaha nesmí promrzat. Takže není vhodné ji využívat v místech, kde by teploty mohly klesat pod nulu. Mohlo by dojít k popraskání vlvem mrazu. 

Cemflow-lita-cementova-podlahaLita-pohledova-cementova-podlaha

videa realizace 2018

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz