Litá pohledová cementová podlaha - Cemflow Look

Naše firma Vám nabízí možnost komplexního odborné poradenství litých cementových podlah, dále samotnou realizaci a zaměření, které je u nás samozřejmostí a zdarma. Neváhejte nás kontaktovat. Dalším benefitem, který od nás získáte, je rozpočtový program, který Vám umožní si z pohodlí domova vytvořit svůj vlastní rozpočet na dům či reskonsrukci. Dokáže Vám vypočítat, jak cenu materiálu, tak i náklady za práci, což setří Váš čas i peněženku, protože je zdarma a jednoduchý na ovládaní.

Slider-epicentrumhome-nabidky

 

 Litá pohledová cementová podlaha - Cemflow Look

Cemflow Look nebo-li pohledový beton dokáže splnit požadavky i pro náročného zákazníka na barevný desing interierových podlah. Potěr lze jednoduše zbarvit dle vzorníku. Vznikne dekorativní povrch s přirozeným vzhledem betonu (viditelné kamínky), který je pokaždé originální. Hladkost a lesk mu dodá dodatečné broušení a leštění, které následují po úplném vyzrání litého potěru. Konečný vzhled je hladký, rovný a pevný, což podlaze dodává na atraktivitě.

Využití a podklad:

Cemflow Look podlahy se využivají po vybroušení a natření jako finální (pohledová) nášlapová vrstva. Cemflow look se vylívá zpravidla v cca 5-7 cm na separační folíí, která se položí na vrstvu tepelné izolace (podlahový polystyrén). 

 

Výhody Cemflow Look:

1. Vysoká škála barev

Vzorníky nabízí širokou škálu barev. Pohledový beton si můžete nechat dobarvit dle Vašeho přání. Podlaha z potěru může být nejen šedá, ale i modrá, zelená, červená atd... Dále se nabízí finální úprava. Můžete zvolit vysoký lesk, pololesk i mat.

3. Vždy originalní vzhled

Díky různým typům kameniva, ať už oblé nebo špičaté či jinak zbarvené, bude mít podlaha vždy svůj originální vzhled. Používají se zpravidla kamínky o velikosti max do 8mm. Jedná se o přírodní materiál, takže na podlaze se vždy najdou místa s více či méně otevřenou strukturou.

2. Rozsáhlé využití

Cemflow Look podlaha se hodí do novostaveb i rekonstrukcí, Jejich využití nalezneme i v prostorách s vyšší vlhkostí jako například koupelny, suterény, garáže atd…

3. Podlahové vytápění

Cemflow Look má výbornou vlastnost vodit teplo, napomáhá tak zvyšovat účinnost v případě podlahového vytápění a usnadňuje jeho regulaci.

4. Snadná údržba

Podlaha Cemflow Look se velmi snadno udržuje a čistí. Povrch je pak chráněn proti usazování mikroorganismů. Na údržbu Vám postačí vlhký hadřík. Dále Vám doporučuji jednou za čas použít přípravek na zvýšení lesku.

5. Pevnost a kvalita

Cemflow Look se vyznačuje vysokou kvalitou a pevností. Můžete to značně zatěžovat, což se vyplatí ho zvolit například jako pojezd do garážových stání atd...

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz