Koberce

Koberce2

Při výběru koberce musíme brát v potaz z jakého druhu materiálu jsou koberce vyrobeny. Levnou variantou jsou syntetické koberce (polyakryl, polyamidová vlákna, polyester). Stále více zákazníků však dává přednost kobercům z přírodního materiálu (hedvábí, vlna, bavlna). Tyto koberce jsou sice dražší, ale pro své úžasné přírodní vlastnosti se těší stálou oblibou a nejsou tak nákladné jako například podlaha z mramoru nebo ze dřeva. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, ideálním řešením je kompromis. Jedná se kombinované koberce, které jsou smíchány ze syntetických a přírodních materiálů, což zaručeně splní Váše očekávaní.


Výhody koberců:

1. Skvělá izolace

Koberce jsou i v dnešní době oceňovány pro své skvělé izolační vlastnosti. Poskytují příjemné teplo a jsou příjemné na dotek bosýma nohama. Vyřeší Vaše potíže s chladnými podlahami v obývacích pokojích i ložnicích. Koberec lze pokládat za další izolační vrstvu podlahy. Dále chrání podlahu před poškozením.

2. Bezpečnost 

Koberce jsou měkké, tím pádem velmi dobře tlumí pády starších lidí nebo malých dětí. Jsou označovány za bezpečnou podlahovou krytinu. Navíc disponují protiskluzovými vlastnostmi, takže případné riziko uklouznutí nebo pádu se výrazně snižuje. Koberce se hodí do domácností s častou intenzitou provozu.

3. Tlumí hluk

Koberce mají výborně tlumí hluk. Jsou skvělým řešením pro patrové obytné prostory.

4. Rozmanitost v provedení

Koberce jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií v nápaditých pestrých designech. Těžkým a obrovským kobercům už je dávno konec. Koberce zútulní Váš domov díky své barevné pestrosti a veselosti v provedení. Vyrábějí se, jak v malých rozměrech, tak i v mnoha rozličných tvarech.

5. Jednoduchá údržba

Údržba je maximálně rychlá a jednoduchá. Přesto se při nepravidelné a nedostatečné údržbě v koberci zachycuje prach a nečistoty. Roztoči v kobercích jsou nebezpečné pro lidi s alergiemi.

6. Všestrannost použití a snadná pokládka

Koberce snadno položí i zručnější kutil své pomocí. Nejsou nutné žádné další náležitosti na pokládku. Jejich všestranné použití Vás zcela zaujme. Hodí se kamkoli, do bytů či rodinných domů atd...

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz