Podložky pod podlahy

Podlozky2

Podložky pod podlahy se používají pod všechny typy plovoucích podlah, ať už vinylových, dřevěných nebo laminátových. Jejich hlavním úkolem je tlumit kročejový hluk. Podložky se liší zejména v kvalitě technologického zpracování, životností, použitím, barvou, rozměry, váhou… což pochopitelně ovlivňuje i její cenu...

Podložky dělíme na standardní a pro podlahové vytápění, dále pak na kvalitní a méně kvalitní. Můžou být buď v rolích nebo dílcích.

Pokud si nevíte rady se zvolením správného typu podložky, neváhejte nás kontaktovat. Radi Vám vysvětlíme rozdíly a pomůžeme vybrat.

Kvalitní podložka je konstruovaná tak, aby vydržela životnost podlahy. Právě nejčastější chyba je ta, že zákazník koupí dřevěnou podlahu se zárukou 20 let a k tomu levnou variantu podložky se životností 5 let. Nelze se potom divit, že podlaha je po čase hlučnější a je slyšet klapaní. Důvod je ten, že podložka tam již není. Kvalitní podložka Vám vydrží i zhruba 25let, zatímco levnější varianta 5-6let. Při výběru podložky musíme uvažovat hned o několika informací a to na jak dlouho podlahu pořizujeme, jaké na ni bude zatížení, a která podlaha se na ni bude pokládat.

  • Podložky pod podlahu v případě podlahového vytápění napomáhají zvyšovat vodivost tepla.   
  • Slouží i jako drobné vyrovnání nerovností podkladu.
  • Tlumí kročejový hluk, který se šíří vzduchem při chůzi po podlaze.

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz