Vinylové podlahy (PVC)

Vinyl_dlazba  

Vinylové podlahy jsou kvalitním řešením pro domácnosti, restaurace, bary, kanceláře a obchodní prostory. Polyvinylchlorid se vyrábí z chlóru a dalších látek, které se podílejí na tvorbě jedné z nejvíce používaných umělých hmot na celém světě.

Při volbě podlahové krytiny je nutné brát v potaz životní styl celé rodiny a dostupné finanční možnosti. V domácnosti s malými dětmi, popřípadě s mokrými domácími mazlíčky, není vhodné použit laminátové podlahy.

Správným výběrem pro Vás bude zvolit PVC podlahy, které jsou cenově dostupnější a praktičtější z hlediska odolnosti.

Vinylové podlahy se vyznačují vysokou životností, jsou velmi odolné proti tlaku a různým chemickým látkám. Jejich předností oproti jiným podlahovým krytinám je jejich způsob odolávání při vlhkosti. Dalším plusem je nehořlavost polyvinylchloridu. Značí se výborným protiskluzovým povrchem, materiál je příjemný na dotyk. Disponuje výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, je také vhodnou zvukovou izolací.

Příznivou vlastností polyvinylchloridu je také široká a unikátní škála barev a vzorů. To je také důvod, proč se vinylové podlahy s oblibou vracejí do lidských příbytků. Jsou dostupné v praktických dílcích nebo pásech. Dílce nabízejí lákavou možnost vytvářet si z vinylových kusů různé dekorativní prvky. Současné vinylové podlahy dokonale imitují dřevo, různé přírodní motivy i kámen. Fantazii se meze nekladou ani při vynálezu jakým je PVC podlaha. Vinylové podlahy se využívají jako nášlapná vrstva pro plovoucí podlahy. Jsou snadno udržovatelné a odolné vůči opotřebení. Také se dají použít s podlahovým vytápěním.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz