Vinylová podlaha v click systému

Vinylová podlaha v click systému se stala normou na trhu podlah. Je to ideální řešení pro rychlou renovaci podlah. Hodí se do bytů i rodinných domů...

Přináší výhody a pohodlí pro Váš domov:

1. Úspora nákladů

Luxusní vinylová podlaha v click systému je ideálním řešením na Vaši potřebu kvalitní a zárověň cenově příznivé podlahy. V dnešní době je trendem na trhu  právě z důvodů úspory nákladů. Další velkou úsporou je ušetření peněz za případné stěrkování, protože tato vinylová podlaha neklade takový důraz na rovinu podkladu. 

2. Vyniká širokou škálou barev a dekorů

Výrobci vinylové podlahy se mohou pyšnit širokou škálou barev, odstínu a vzorů. Dokonale imituje dřevo, dlažbu i kámen. Vybere si i ten nejnaročnější zákazník, protože opravdu je z čeho vybírat. 

3. Všestranost a odolnost

Zaujme Vás všestrannost a síla, která se vložila do jednoho produktu. Vinylové podlahy v click systému jsou vhodné pro použití ve všech typech místností. Nášlapová vrstva pomáhá chránit podlahu před poškozením a zvyšuje životnost podlahy. Povrch těchto luxusní vinylových podlahy je odolný vůči poškrábání, stejně jako opotřebení. Díky celkové tloušťce vinylu a její nášlapné vrstvě je podlaha maximálně otěruvzdorná a nehrozí u ní „prošlapání“

4. Údržba a čístění je hračkou

Tyto vinylové podlahy se velmi snadno čistí a údržují. Snadno je zametete, vyluxujete nebo jednoduše setřete mokrým hadřikem. Nepotřebujete žádné speciální přípravky.

5. Snadná pokládka

Její obrovská výhoda spočívá rychlost pokládky a dále ve snadné manipulaci. Vinylové podlahy v click sytému může nainstalovat i človek, který nemá žádné předchozí zkušenosti. Není třeba žádných lepidel. Lamely se k sobě jednoduše zacvaknou pomocí drážek.

6. Rychlá výměna

Vyhodou této podlahy je možnost výměny poškozeného dílce. V případě vertikálního zámku lze tuto výměnu provést třeba i uprostřed místnosti a to bez toho, aby se musela celá položená vinylová podlaha znovu rozebírat.

Na co si dát pozor:

Vinylová podlaha v click systému se přiliš nehodí do vlkhých prostorů. Důvodem jsou zámkové spoje, do kterých nesmí zatéct voda, protože by se zámek mohl poškodit. Z toho faktu se nehodí do koupelen, sklepů a jiných vlhkých prostorů.  Samostřejmě pokud se Vám na podlahu vylije sklenice vody a vy ji ihned vysušíte, podlaze se nic nestane. 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz