Epoxidové lité podlahy

Průmyslová epoxidová podlaha, která vydrží

 

Epoxidové podlahové nátěry mají mnoho výhod. Jsou bezproblémové, hygienické a chemicky odolné. Tento typ podlahy se snadno čistí, vypadá skvěle a vyžaduje jen malou údržbu. Epoxidové podlahové systémy mají velmi rychlé doby vytvrzování a můžeme instalovat kompletní podlahový systém s minimálním přerušením nebo prostojem pro vaše podnikání. Jsme jedním z předních dodavatelů epoxidových podlahových krytin ve České republice provozujeme velmi vysoké standardy a zajišťujeme kvalitní zabezpečení a důsledné školení zaměstnanců. V našem showroomu najdete vyvzorovaných přes 50 barev epoxidových podlah z kterých si určitě vyberete 

 

Epoxidová desingová litá podlaha

Epoxidové lité podlahy jsou vyrobeny na bázi epoxidových pryskyřic, které mají několik variant - matné, vysokolesklé, pololesklé, protiskluzové, s 3D efektem. Nabídka obsahuje pestrou barevnou škálu - až 2000 odstínů, které lze vzájemně míchat. Epoxidová podlaha je tvrdší, ale zároveň povrchově křehčí (jako polyuretanová) a aplikuje s v tloušťce 2 až 3 mm. Patří do střední až vyšší zátežové třídy. 

S využitím našich dlouholetých zkušeností  zhodnotíme stávající povrch a navrhneme pro Vás ideální řešení. Neváhejte nás kontaktovat. Odborné poradenství a zaměření je u nás samozřejmostí.

 

Využití a podklad:

Epoxidové podlahy jsou vhodné pro povrchovou úpravu v interiérech rodinných domech, bytech a průmyslových staveb, které jsou vystaveny střednímu provoznímu zatížení. Můžeme je využít i v prostorách s intenzivním pohybem lidí, jako jsou například hotely, kanceláře, bary, jídelny, potravinářské řetězce a podobně. Epoxidové lité podlahy lze použít na nejrůznější stávající podklady jako jsou hlazené betonové podlahy, zvětralé a jinak poškozené betonové plochy, vyzrálé betony, staré nátěry, teracová nebo keramická dlažba, asfaltobetony atd..

Výhody epoxidových podlah:

1. Odolnost

Epoxidové podlahy se vyznačují vysokou odolností. Patří do střední zátěžové třídy. Jsou odolné proti nárazům, úderům a chemikáliím.

2. Snadná údržba

Z důvodu lití podlahy nevznikají žádné spáry, tím pádem se velmi lehce udržuje a čistí a je hygienická. Mokrý hadr postačí.

3. Každá je originál

Použitím podlahoviny s 3D efektem se z lité podlahy stává doslova umělecké dílo. Systém nabízí různé možnosti výtvarného ztvárnění podlahy dle požadavků zákazníka. Každá podlaha je jedinečným originálem. Dokážeme vytvořit podle přání mramorový vzhled, prolínání různých barev, vzory, obrazce nebo zalije do podlahy drobné předměty (mince, kamínky, mušle, chipsy). Mohou mít podobu matnou nebo lesklou. Vynikají vysokou škálou barev dle vzorníku RAL. Nabízí nápaditou estetickou a desingovou úpravu. Po vyzrání lze povrch opatřit dekorativními chipsy a následně ochranným epoxidovým nebo polyuretanovým lakem

4. Vhodné na podlahové vytápění

Epoxidové lité podlahy jsou velmi vhodné v případě podlahového vytápění. Díky nízké tloušce a dokonalému propojení s podkladem mají epoxidové podlahy okamžitou reakci na regulaci tepla a snižují tak teplné stráty způsobené tepelným odporem oproti jiným podlahám. Na dotyk Vás zaujme velmi příjemný a teplý povrch. 

Epoxidové lité dekorativní podlahy

Nemocniční epoxidové podlahy

Poskytovatelé zdravotní péče potřebují jasná, čistá a bezpečná pracovní prostředí. Podlaha z epoxidové pryskyřice je ideální pro většinu oblastí nemocnice, včetně těžkých oblastí, jako jsou chodby a chodníky.

Nabízíme také systémy vhodné pro podlahy v umývárnách, prádelny a kuchyňské prostory. Protože naše vylitá pryskyřice je bezproblémová.

Je ideální pro nemocniční prostředí, protože nejsou žádné spoje ani svary, které by mohly přicházet do styku s bakteriemi nebo houbami. Můžeme také přidat specifické antibakteriální a protihubové podlahové nátěry tam, kde je potřeba.

Vzhledem k tomu, že základní hygiena posunula agendy v nemocnicích, byla uznána důležitost snadno čistitelných podlahových a stěnových povrchů, a proto mnoho odborníků ve zdravotnictví vybírá systémy epoxidových pryskyřic.

Epicentrum Home  může poskytovat chemicky odolné, antistatické a bez rozpouštědel podlahové nátěry, kde je požadováno, a barvy a dekorativní povrchy mohou být použity, aby pomohly vytvořit příjemnou atmosféru.

Náš montážní tým má osvědčené zkušenosti s prací v "citlivém" prostředí s minimálním narušením zaměstnanců nebo pacientů.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz