Polyuretanová desingová litá podlaha

U litých podlah se stále častěji objevují požadavky nejen na pevnost a mechanické vlastnosti, ale stále více, v rámci použití v interiérech a různých komerčních reprezentativních prostorech a rodinných domech, i požadavky na vizuální efekt. Zde můžeme s výhodou využít variabilitu a možnost kombinování barev při použití polyuretanové lité podlahy.

Polyuretan jako materiál, má ve srovnání s epoxidem rozdílné vlastnosti. Nejcitelnější je pružnost, kterou epoxid nedisponuje a také rozdílná chemická odolnost (např. pro použití v potravinářském průmyslu). Je pružnější a houževnatější a aplikuje se v tloušťce cca 2 mm. Používá se všude tam, kde je požadavek na zvýšenou zátěž podlahy nebo kde je třeba sanovat problematický podklad – praskliny, nevhodné dilatace a podobně. Polyuretanové podlahy mají vynikající vlastnost překonání malých mikrotrhlin v betonových konstrukcích.

Pro tyto účely je vhodné použít například polyuretanovou podlahu Arturo PU 2060. Kromě vytváření různých obrazců se využívá i vlastnost materiálu nevytvářet ostře ohraničené barevné přechody, kdy se při míchání dvou odstínů barev dohromady vytváří "mramorování" tzv. Arturoflame nebo betónlooku. V každém případě jsou všechny podlahy neopakovatelným originálem.

S využitím našich dlouholetých zkušeností zhodnotíme stávající povrch a navrhneme pro Vás ideální řešení. Neváhejte nás kontaktovat. Odborné poradenství a zaměření je u nás samozřejmostí.

Využití a podklad:

Jsou vhodné pro použití jak v interiéru tak i exteriéru, slouží ke zhotovení celoplošných podlah. Její využití nalezneme především v kancelářích, nemocnicích, víceúčelových halách, domech s pečovatelskou službou, výstavních prostorách, školách, bytech, rodinných domech atd..

Aplikace této bezešvé podlahy je stejně jako u epoxidové podlaze možná na cementové, anhydritové, magnezitové podklady, dlažbu či asfalt.

Výhody polyuretanové podlahy:

1. Snižuje hlučnost

Polyuretanové podlahy výrazně tlumí kročejový hluk.

2. Odolnost

Jsou odolné jak chemicky tak i mechanicky. Výrazně zamezují oděrům a navíc mohou být i v protiskluzové úpravě.

3. Hygienický a snadno udržovatelný

Polyuretanové podlahy se velmi snadno udržují, nemají žádné spáry. Povrch je voděodolný a nešpiní se, tudíž je považován za hygienický.

4. Vysoce dekorativní

Zaujme Vás nápaditý desing těchto podlah. Můžete míchat různé barvy dohromady a vytvářet originální obrazce. Škála barev je opravdu vysoká a záleží jen na Vaší fantazii.

5. Vhodné na podlahové vytápění

Epoxidové lité podlahy jsou velmi vhodné v případě podlahového vytápění. Díky nízké tloušce a dokonalému propojení s podkladem mají epoxidové podlahy okamžitou reakci na regulaci tepla a snižují tak teplné stráty způsobené tepelným odporem oproti jiným podlahám. Na dotyk Vás zaujme velmi příjemný a teplý povrch.

Polyuretanové desingové podlahy

Arturo2Arturo


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

Nevíte si rady? Zavolejte nám 777 561 484

Kontaktujte nás

 NAŠE PRODEJNA A SKLAD :                     

Epicentrum Home spol. s r.o.                                                                       
Žulová 690

155 31 Praha 5 - Lipence                                                                

MAIL: info@epicentrumhome.cz